zaloguj bezpiecznie po SSL Nie pamiętasz hasła?

Rekomendacje - ludzie o nas

 • Paweł "Sobolek" Sobolewski - Korona Kielce

  Moja współpraca z menedżerem Piotrem Tyszkiewiczem wygląda celująco, Piotr jest przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem, zawsze mogę na niego liczyć. Jest pracowity i co dla mnie najważniejsze uczciwy. Piotr jest osobą z którą planuję współpracę do końca swojej kariery.

 • Tomasz Rząsa - Cracovia Kraków

  Jako Dyrektor Sportowy MKS Cracovia SSA chciałbym gorąco polecić usługi sportowo-menedżerskie Piotra Tyszkiewicza. Z Piotrem współpracuję przeszło 20 lat, począwszy od piłkarskich boisk, poprzez wspólnych znajomych i przyjaciół, skończywszy na wiarygodnej pracy menedżerskiej.

 • Arek Radomski - Cracovia Kraków

  Z Piotrem znamy się od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z jego firmą menedżerską. Piotr jest człowiekiem któremu można zaufać (co jest najważniejsze w tej branży). Jego intensywna praca przekłada się na zadowolenie zawodnika.

 • Sławek Zawada - Rodzic

  Piotr Tyszkiewicz z moim synem Oskarem współpracuje około 2 lata. Piotr profesjonalnie przekazuje mojemu synowi swoją wiedzę, którą Oskar wykorzystuje na boisku.

 • Zbyszek Michalak - Rodzic

  Jestem ojcem 7-letniego Dawidka. Wierzę że dzięki Akademii Dawidek będzie prawidłowo się rozwijał. Zawodowo dobrana kadra trenerska w sposób profesjonalny prowadzi zajęcia z dziećmi. Jestem przekonany że Akademia wyszkoli przyszłych reprezentantów Polski w piłce nożnej.

 • Michał "Trzeci" Trzeciakiewicz - Korona Kielce

  Współpracuję z Piotrem od kilku lat. W tym czasie dał się poznać jako uczciwy i pomocny menedżer. Dla Piotra na pierwszym miejscu zawsze jest dobro zawodnika. Ukierunkował mnie na właściwą drogę rozwoju kariery. Każdemu zawodnikowi życzyłbym takiego menedżera.

 • Zbyszek Małkowski - Korona Kielce

  Piotr Tyszkiewicz jest osobą kompetentną i znającą bardzo dobrze realia życia piłkarskiego. Jest on w stanie pomóc jako menedżer jak i również podpowiedzieć co zrobić aby stać się jeszcze lepszym zawodnikiem. To właśnie dzięki niemu mogę się cieszyć grą w Koronie.

 • Mariusz Staniszewski - Rodzic

  Uważam że Akademia Futbolu OSW, to idealne miejsce dla dzieci, które uwielbiają ruch i zabawę z piłką. Szkolenie umiejętności gry w piłkę przeplatane jest zajęciami ruchowymi i zabawą. Całość jest przygotowana z pasją i pomysłem co daje radość dzieciakom.

 

Partnerzy główni
portalu:

 
 
Get Adobe Flash player